Otomatik Kapı

Otomatik Kapı

Otomatik Kapı Sistemleri, yaya trafiğinin olduğu alanlarda giriş çıkış işlemlerinin akıcı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan, fotoselli kayan kapılardır. Dolayısıyla bu tarz ürünler genellikle işletme girişleri, pasajlar, süpermarket, otel, hastane, resotan, kafe, havalimanları, alışveriş merkezleri Ameliyat Kapıları, Yoğun bakım kapıları, gibi yüksek yaya trafiği içerisinde olan yerler için uygundur. İklimlendirme için uygun olan kapılardır.Kapılar otomatik olarak kapanabildikleri için kışın ısı tasarrufu sağlamakta yazın ise iç ortam havasını korumaktadır.

Fotoselli Kayar Kapılar, Fotoselli Döner Kapılar Bayer Alüminyum olarak siz değerli müşterilerimize en iyisini hedeflemekteyiz. Ve bunun için çok çalışıyoruz. Otomatik kapı sistemlerine ait teknik detaylar aşağıda belirtilmiştir.

Teknik Özellikler Mikropresesör üniteli, Otomatik olarak açılma kapanma ve bekleme süresi (0-99sn) Mikrodalga ve infared radar sensörlü açılma, Emniyet fotoseli, Acil buton kontrol sistemi Uzaktan kumanda ile konum değiştirebilme imkanı Acil durumlarda el ile kullanma imkanı manuel açılım imkanı sunmaktadır. Değişik cam seçenekleri ile kullanım alanlarınızda modern tasarımlarla birlikte şıklık sunacaktır.

Teklif Al