Giyotin Cam

Giyotin Cam Sistemleri, modern mimari tasarımların her birine harika bir katkı sağlıyor. Giyotin sistemleri ürünlerimizin kalitesinin yanında sizlere ısı yalıtımında, güneş kazancında ve şeffaflıkta maksimum performans sağlar. Standart kalıplara sahip olmasına rağmen, uygulayacağımız yere göre de tasarım oluşturabiliriz. Kullanılacak olan tüm ekipmanlar, motor, aksesuarlar özenle seçilebilir ayrıca akıllı ev sisteminize de entegre edilebilir. Uzaktan kumandalı giyotin cam sistemleri, restoran, cafe, bar, teras, bahçe ve verandalar için ideal kullanım alanlarıdır. Tam otomatik açılabilen ve dikey olarak açılan cam panellerdir.

Bayer Alüminyum, yenilikçi yapısı sayesinde sizlere son sistem hizmetleri sağlayarak giyotin cam sistemlerini proje uygun ölçülerde üreterek, bir çok alanda kullanılan ve mekanlarda tercih edilen en yeni otomatik pencere sistemi üreticisidir. Giyotin cam sistemleri, her türlü hava koşularına uygun izolasyon ve emniyet özellikleri sayesinde, kullanım amacına göre bir çok model ve tasarımda imal edilmektedir.

Paslanmaz profil, çelik taşıyıcılar %100 emniyetli ve alternafik cam seçenekleri ile en üst seviye güvenli sistemlerdir. Kullanım Yerleri Pencere, Oda Bölme, Mağaza Vitrin, Cafe & Restorant, Fransız Balkonlar, Otomatik Cam Korkuluk, Çatı Teras ve Balkonları, Havuz Kenarları, Kış Bahçeleri, Pergola Tente, Rüzgar kırıcı gibi tüm dikey yapı kapatmaları. Yalıtım ve İzolasyon Giyotin cam pencere sistemlerinin tüm parçaları ısı yalıtımlı ve paslanmaz malzemelerden üretilmektedir.

Teklif Al