Otomatik Pergola

Otomatik Pergola

Otomatik Pergola Sistemleri, açık mekan alanlarda kullanışlı, lüks ve konforludur. Pergola sistemlerimiz küçük ve büyük alalarda, duvara monte edilebilen bağlantısız alüminyum gövdeye sahip tasarımlardan oluşmaktadır. Her yere uygun olarak üretilerek kullanım alanınızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Bayer alüminyum olarak ürün seçimlerimizde kaliteye her zaman özen göstermeye gayret gösteriyoruz.

Pergole sistemlerimizde kullandığımız ürün özelliklerimizin başlıcaları aşağıda yer almaktadır. Ürün Özellikleri Ürünlerimiz alüminyıum taşıyıcılar üzerine adapte edilmiş,raylarda hareket edeb açılır ve kapanır tavan örtüsünden oluşan ve gizli yağmur kanallarına sahip bir sistemdir. Ürünlerimiz tüm mevsim şartlarına uygun şekilde tasarlanmıştır.

İstenirse etrafı cam balkon sistemlerimiz ile kapatılarak bulunan ortamı kapalı bir mekan haline getirebilirsiniz. Bu sayede ufak bir kış bahçesi bile yaratabilirsiniz. Tavanın kapanıp açılma hareketlerini uzaktan kumanda kontrolü sayesinde zahmetsizce kapatıp açabilirsiniz. Bayer Alüminyum her zaman kaliteyi ön planda tutarak çalışmalarını sürdürmektedir. 

Teklif Al